Błyskawiczne kokosowe niebo w gębie - 10 min. roboty

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
mogę mieć
edit:

no już mam
obraz0062fv.jpg


obraz0021em.jpg
 

yenulka

Member
Lis 16, 2004
4,354
1
0
ale fajniutkie :mniam:

pzdr
yenn
 

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
one chyba nie mogą nie wyjść...

kładłam baaaardzo cienko masę, więc są trochę jak czipsy Najlepsze jak wystygna i schrupieją.
Ale jednak jak ktoś zrobi, to fajniej, Twoje mi bardziej smakowały (może dlatego że swoich mam kopę/zrobiłam z dwóch porcji/ a tam trzeba było przysiąść sobie na dłoniach, żeby wszystkich nie sprzątnąć ze stołu
icon_smile.gif
 

DagMa

Member
Lis 23, 2005
32
0
0
Koniecznie muszę spróbowac już mi ślinka leci tym bardziej że wszystko co ma w sobie kokos pochłaniam natychmiast
icon_smile.gif
 

nurthena

Member
Paź 23, 2005
320
0
0
Mowicie ze pospuc sie nie da a mi od blachy odchodzic nie chcialy :evil:
Nie wiem albo dalam za malo maki albo bialko za malo ubilam hmm musze to rpzemyslec ale napewno powtorze bo pomimo pokruszenia byly pychaa :oops: :cheers:
 

Baśka

Member
Wrz 13, 2004
1,129
0
36
z Waszych opisów wynika, że szybko znikają :mrgreen:
ale może przez przypadek ktoś wie jak długo je można
przechowywać : :
 

Linn

Member
Wrz 17, 2004
8,842
0
0
Na forum GW ktos opisywal pierniczki zjedzone po roku... Bez zadnych pryzkrych nastepstw. No ale to chyba raczej przez zapomnienie. Zwykle znikaja szybko.
 

DagMa

Member
Lis 23, 2005
32
0
0
Zrobiłam
icon_smile.gif
i miałam Błyskawicznie kokosowe piekło :twisted: - rany nie wiedziałam że one tak szybko potrafią się spalić :evil: ale z drugiej strony jak się robi 5 rzeczy naraz to nie ma się co dziwić :dump:
te które udało sie uratować wygladały jak placki ziemniaczane bo robiłam duże żeby się nie spaliły
icon_smile.gif


acha i najwazniejsze PYSZNE zaraz znikneły
icon_smile.gif
 

nurthena

Member
Paź 23, 2005
320
0
0

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0
Zakopcie ten wątek, zakopcie :lol: jak mój mąż go zobaczy to zaraz będzie chciał te ciasteczka, a gdzie ja po nocy żywego kokosa dostanę :mrgreen:
 

nurthena

Member
Paź 23, 2005
320
0
0
Nie martw sie zaczaruje rozdzka i twoj mezulek nic nie zobaczy
icon_razz.gif
:p Mozesz tez wyrzucic komputer bez okno ale to toche drozsza operacje
 

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0
Nie martw sie zaczaruje rozdzka i twoj mezulek nic nie zobaczy
icon_razz.gif
:p Mozesz tez wyrzucic komputer bez okno ale to toche drozsza operacje
Szybko mu zrobiłam z mandarynek kisielek wg. Marghe i może już nie będzie gmerał po wątkach ze słodkościami :lol:
 

nurthena

Member
Paź 23, 2005
320
0
0
i slusznie zapchac go słodkosciami ;) Najedzony mąż to spokojny mąż
icon_razz.gif
:p
 

jaka

Member
Wrz 15, 2004
1,653
0
0
Zrobiłam je dziś (zostały mi białka z wyrobu innych ciasteczek) i kilka leżących już na blaszce (przed pieczeniem) posypałam cynamonem i lekko pogmerałam w nich łyżką. Pachniało smakowicie, a wyglądają tak: